LIAA


PRODUKTU KVALITĀTE

Mūsu uzņēmums nodrošina augstu produkcijas un sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Mūsu speciālistu augstā kvalifikācija padara uzņēmumu SIA «Vaidens» par ļoti konkurētspējīgu.

Nodarbojoties ar transporta pārvadājumiem, mēs garantējam mūsu klientiem operatīvumu un kravu drošību.

PALIKTŅU RAŽOŠANASIA «Vaidens» piedāvā standarta un nestandarta (pēc individuāla pasūtījuma izgatavotus)  paliktņus. Tiek piedāvāti paliktņi, kuru izmēri variē no 400x400 mm līdz 2000x3000 mm. Aptuveni 80% gatavās produkcijas tiek ražota no lapu koku sugām (alksnis, apse, bērzs) un 20% no skuju koku (priede, egle) sugām.
 
Tāpat tiek izgatavotas un realizētas paliktņu atsevišķas detaļas (moduļu ražošana), tas ir palešu vāki-virsmas un «kājas». Šīs detaļas sniedz iespēju remontēt vecos paliktņus, kā arī iemontēt tos jaunos paliktņos uz vietas pie pircēja.
 
Uzņēmums ir gatavs izpildīt jebkuras sarežģītības individuālos pasūtījumus, kas saņemti no firmām, kuras vēlas atspoguļot uz paliktņiem savus spiedogus vai logotipus. Tas notiek ar speciālas iededzināšanas tehnoloģijas palīdzību.
 
Mūsu produkcijas cena ir atkarīga no tā, cik specifiskas ir klienta vēlmes -  izmēri, kvalitāte un izmantojamais materiāls (koksnes sugas).
 
Gatavā produkcija tiek realizēta uzņēmuma teritorijā (EXW), kā arī pastāv piegādes iespēja uz klienta norādīto vietu (DDU).